کلیه فعالیت های سایت برابر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تصویب شده است .

۱ » قوانین مرتبط با تنظیم کنندگان :

قانون یک : نت هایی که در سایت ثبت می شوند می بایستی مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران نباشند .

قانون دوم : تایید نت ها در کمتر از 24 ساعت صورت خواهد گرفت ولی حداکثر این زمان 72 ساعت می باشد .

قانون سوم : هزینه خرید تنها در صورتی از حساب خریداران کم خواهد شد که محصول یا نت موسیقی مورد نظر به دستشان رسیده باشد .

قانون چهارم : درصورتی که در زمان انجام تراکنش به هردلیلی ارتباط کاربر با اینترنت قطع شود مبلغ تراکنش به حساب کاربر عودت داده خواهد شد .

قانون پنجم : تایید یا رد نت ها به صلاح دید مدیریت وب سایت می باشد و مدیریت وب سایت به هر دلیلی می تواند نت ثبت شده را از سایت حذف نماید .

قانون ششم : نگهداری سایت می فا دو هزینه بردار است جهت  تامین این هزینه ها از هر فروش کاربران  0 تا 15 درصد به عنوان کارمزد سایت در نظر گرفته خواهد شد سهم تنظیم کنندگان سرشناس برابر با 100 درصد از هر فروش  و تنظیم کنندگان فعال برابر با ۸۵ درصد  از هر فروش خواهد بود  و همچنین سهم تنظیم کنندگانی که در هر ماه بیش از ۲۰ نت جدید در سایت ثبت کنند به ۹۰ درصد از هر فروش افزایش خواهد یافت . این مورد مربوط به کاربران فعال وب سایت بوده و در صورتی که تنظیم کنندگان فعالیت خود را در وب سایت قطع نمایند به نحوی که در زمان درخواست درآمد بیش از سه ماه از آخرین فعالیت آنها در وب سایت گذشته باشد سهم هر فروش معادل ۵ درصد کاهش خواهد یافت و این روند تا حداکثر 50 درصد از هر فروش نیز قابل کاهش است . سهم  تنظیم کننده ای که در سه ماه گذشته فعالیتی نداشته است برابر با ۸۰ درصد  و تنظیم کننده ای که در ۴ ماه گذشته فعالیتی نداشته است ۷۵ درصد و تنظیم کنندگانی که از ۵ تا ۱۹ ماه قبل  در زمان درخواست واریز فعالیتی نداشته باشند به ۷۰ درصد و تنظیم کنندگانی که بیش از ۲ سال از آخرین فعالیت آنها در سامانه گذشته باشد به ۵۰ درصد کاهش خواهد یافت و در زمان تسویه حساب توسط امور مالی وب سایت محاسبه خواهد شد .

قانون هفتم :  وب سایت موظف است حداکثر ظرف 24 ساعت کاری درخواست های برداشت وجه را به فروشندگان نت پاسخ و به حسابشان واریز کند.

قانون هشتم : نت هایی که به هر دلیلی توسط کارشناسان وب سایت تایید نشود به مدت ۷۲ ساعت بایستی توسط کاربر ارسال کننده ویرایش شوند در غیر اینصورت از دیتا بیس حذف خواهد شد .

قانون نهم : تنظیم مجدد نت هایی که در سایت ثبت شده باشند تنها برای تنظیم کنندگانی مجاز می باشد که بیش از یک سال عضویت فعال در وب سایت داشته باشند . و تنها نت هایی را می توانند باز تنظیم کنند که تنظیم قبلی آن نت از کیفیت مناسب برخوردار نباشد . و تنظیم بیش از حد  مجاز تنظیماتی که در گذشته در وب سایت ثبت شده اند توسط تنظیم کننده باعث افزایش کارمز وب سایت و کاهش سهم تنظیم کننده خواهد شد که این مورد به صلاحدید مدیر وب سایت و نظر ایشان انجام می شود .

قانون دهم : مبلغ ثبت شده توسط تنظیم کنندگان مبالغ پیشنهادی بوده و کارشناس وب سایت با توجه به نظر کارشناسی خود مبلغ هر نت را تایید خواهد کرد .

قانون یازدهم : در صورت مشاهده هرگونه نقض کپی رایت آثار مندرج سامانه توسط تنظیم کنندگان عضو  (طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ) مدیر وب سایت مجاز به بلوکه کردن کامل حساب کاربری فرد خاطی می باشد . در صورت مسدود شدن حساب کاربری کاربر خاطی به هیچ عنوان نمی تواند به حساب خود دسترسی داشته باشد و این مورد قابل بازگشت نخواهد بود .

قانون دوازدهم : در صورتی که خریدارن با دلایل قانع کننده مشکلاتی را در نت خریداری شده گزارش نمایند تنظیم کننده موظف به رفع اشکال بوده و در صورت عدم اصلاح مورد گزارش شده نت مورد نظر بصورت کامل از وب سایت حذف خواهد شد و با تکرار این مورد حساب کاربری تنظیم کننده مورد نظر تا زمان برطرف کردن کامل مشکلات مسدود خواهد ماند .

قانون سیزدهم :  تمامی حقوق این وب سایت محفوظ می باشد و استفاده غیر مجاز از آثار ثبت شده به هر نحوی ( چاپ کتاب ، کپی برداری بدون اجازه مدیر وب سایت ، فروش ، استفاده در محتواهای آموزشی و….)  طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، فرد خاطی بدون اخطار قبلی مورد پیگرد قضایی قرار خواهد گرفت.

قانون چهاردهم : ثبت همزمان نت های موسیقی در وب سایت می فا دو و پخش رایگان آن در وب سایت های دیگر یا هر مکان دیگری که بصورت رایگان قابل دسترس برای عموم باشد ممنون بوده و در صورت مشاهده نت موسیقی ثبت شده بصورت رایگان در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت .

قانون پانزدهم : در هنگام ثبت نت های موسیقی تنظیم کنندگان می بایستی قوانین نگارش را برابر بااستانداردهای جهانی نت نگاری رعایت نمایند و از هر گونه ثبت شماره تماس آدرس وب سایت و اینگونه موارد خودداری نمایند .

قانون شانزدهم :  تیم حقوقی وب سایت اقدامات لازم را در خصوص دریافت مجوز نشر قطعات انجام می دهد به همین دلیل تنظیمات ثبت شده در وب سایت به هیچ عنوان قابل حذف از سامانه نبوده و نت ها و ویدئوهای آموزشی بعد از تایید کارشناس به هیچ دلیلی از وب سایت حذف نخواهند شد مگر نظر مستقیم مدیر وب سایت و در موارد خاص .